Location:310 West 14th North Street, NY
Free Call 24/7:(+1) 88 700 600

Follow Us:

O NAS

Sklep Natureum to miejsce dla osób, którym przyszłość Matki Natury nie jest obojętna. Zdecydowaliśmy się na otwarcie internetowego sklepu, w którym zarówno amatorzy upraw, jak i zaawansowani ogrodnicy mogą zamawiać ekologiczne nawozy do użyźniania gleby.

Pomysł na stworzenie miejsca, w którym będą dostępne w pełni naturalne nawozy do roślin, powstał… w ogrodzie. Otoczenie natury, inspiracja górzystym krajobrazem, wieloletnia pasja do ekologicznego ogrodnictwa – w tamtym momencie każdy szczegół miał znaczenie. To właśnie ta chwila, poszukiwanie najlepszych naturalnych produktów i chęć rewitalizacji ekosystemu glebowego oraz stworzenia bezpiecznego środowiska dla zwierząt i ludzi sprawiła, że dziś możemy prowadzić sklep z nawozami biologicznymi dostępnymi dla każdego.

Sklep z nawozami ekologicznymi

Natureum to miejsce, w którym pasja łączy się z innowacyjnymi pomysłami i nowoczesnymi rozwiązaniami. Wprowadziliśmy na polski rynek całkowicie nowe produkty, czyli nawozy z alg morskich oraz odżywki z rogów i kopyt bydlęcych, dzięki którym możliwe jest skuteczne użyźnianie gleby, poprawa systemu korzeniowego roślin, stymulacja wzrostu i lepsze plonowanie kwiatów, krzewów, drzew, owoców, warzyw i traw. Dystrybucja ekologicznych nawozów poprzez sklep internetowy łączy wygodę i szybkość zamawiania towaru.

Biologiczna równowaga z Natureum

Pierwsi rolnicy używali naturalnych nawozów w postaci obornika już tysiące lat temu. Biologiczne polepszacze gleby były stosowane także setki lat temu w krajach, takich jak Francja, Niemcy czy Włochy. Między innymi to proekologiczne działanie było dla nas inspiracją do wprowadzenia podobnych produktów na polski rynek.

Wiedzieliśmy, że sposoby na poprawę stanu gleby z wykorzystaniem naturalnych składników z pewnością nie zaszkodzą uprawom, a mogą im jedynie pomóc. Swoją ofertę stworzyliśmy w oparciu o chęć wsparcia naturalnego środowiska oraz ideę zero waste. Nasz sklep z ulepszaczami gleby gwarantuje naturalne produkty stymulujące wzrost, rozwój i obfite plonowanie roślin. To wsparcie biologicznej równowagi i naturalnych procesów zachodzących w przyrodzie.

Natureum – w trosce o przyszłe pokolenia

Relacja człowieka z przyrodą jest niezwykle ważna. Rozwój cywilizacyjny i stosowanie chemicznych zamienników naturalnych nawozów stanowi zagrożenie kryzysem ekologicznym. Naszą misją jest naprawa ekosystemu glebowego i stworzenie przyjaznego środowiska dla roślin, zwierząt oraz ludzi.

Wierzymy, że wspólnie możemy zadbać o jakość gleby, a co się z tym wiąże, również o jakość plonów. Natureum to więcej niż sklep z polepszaczami gleby – to miejsce, w którym może rozpocząć się wspaniała przygoda z ekologicznym ogrodnictwem. Jako osoby, które nigdy nie były związane z branżą ogrodniczą zawodowo, jesteśmy najlepszym przykładem tego, że miłość do natury i uprawa ogrodu z wykorzystaniem naturalnych składników jest możliwa dla każdego.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

https://natureum.pl/wp-content/uploads/2021/08/logo-2.png
Szukaj nas na:

Adres

ul. Wałowa 25d
80-890 Gdańsk

Zamówienia telefoniczne

Od poniedziałku do soboty od 8 do 18
Tel.: 505 840 177

Napisz do nas

natureum.pl 2021