Sposoby płatności

W naszym sklepie dbamy o to, aby Twoje zakupy były nie tylko satysfakcjonujące pod względem produktów, ale również wygodne podczas procesu płatności. Oferujemy szereg zróżnicowanych metod płatności, dostosowanych do Twoich preferencji i potrzeb. Wybierz sposób płatności, który najlepiej odpowiada Twojemu stylowi zakupów!

Niezależnie od tego, czy wolisz tradycyjne płatności kartą, szybkie płatności online czy może płatność za pobraniem – u nas znajdziesz idealną opcję dla siebie.

Oferowane metody płatności:

Przelew tradycyjny – zapłać przelewając środki ze swojego konta bankowego na wskazany numer rachunku. Wysyłka towaru nastąpi po zaksięgowaniu środków na naszym koncie. Możesz to zrobić za pośrednictwem Twojego banku stacjonarnie / online lub w placówce poczty. 

Przelew online tpay – wybierz swój bank z listy banków. Po przekierowaniu i zalogowaniu do banku potwierdź automatycznie uzupełniony formularz przelewu. Gotowe! Przelew jest zrealizowany, środki przekazane do sprzedawcy.

BLIK – do płatności BLIK-iem konieczne jest posiadanie aplikacji mobilnej banku na urządzeniu (np. smartfonie). Wystarczy w aplikacji wygenerować sześciocyfrowy kod BLIK i  wpisać przy autoryzacji zakupu. 

PayPo – innowacyjna metoda płatności, która umożliwia zakupy online z opcją późniejszej spłaty. Gwarantuje elastyczność finansową, pozwalając na opłacenie zakupów w terminie do 30 dni po złożeniu zamówienia. 

Płatność gotówką przy odbiorze – prosimy o przygotowanie dokładnej sumy gotówki, którą następnie należy przekazać kurierowi w chwili dostarczania przesyłki.

tpay 768x90
Natureum Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com