Location:310 West 14th North Street, NY
Free Call 24/7:(+1) 88 700 600

Follow Us:

Media o nasW trosce o przyszłe pokolenia – GazetaPrawna.pl

Natureum to ekologiczne, organiczne użyźniacze dla roślin uprawnych i ogrodowych, które stymulują ich wzrost oraz gwarantują obfite plony. Doskonale wpisują się w grupę produktów przyjaznych środowisku, w duchu idei zero waste, wspierając biologiczną równowagę i regulując naturalne procesy zachodzące w przyrodzie. W dobie wszechpanującej chemii w rolnictwie oraz postępującej degradacji środowiska naturalnego, istotnym celem działalności Natureum jest udział w zatrzymaniu tego procesu, w trosce o przyszłe pokolenia. Dlatego produkty firmy są kierowane do świadomych tych tendencji rolników i ogrodników oraz konsumentów stawiających na ekologię i żywność produkowaną bez użycia nawozów chemicznych.

Sztandarowym i uniwersalnym produktem Natureum są wiórka z bydlęcych rogów i kopyt oraz wysokoskoncentrowany ekstrakt hemoglobiny bydlęcej, pozyskiwany z certyfikowanych hodowli ekologicznych w Ameryce Południowej, a ponadto ekstrakt z alg atlantyckich z Afryki Południowej. Te biologiczne ulepszacze skutecznie użyźniają glebę, poprawiają system korzeniowy, stymulują wzrost roślin podczas wszystkich faz rozwoju oraz zwiększają wydajność kwiatów, krzewów, drzew, owoców, warzyw i traw. Dzięki właściwościom tych nawozów, rośliny powoli chłoną substancje odżywcze bogate w azot organiczny. Użyźniacz w postaci wiórków z rogów i kopyt ma właściwości higroskopijne, dzięki czemu długo utrzymuje wilgoć, stopniowo uwalniając ją do gleby. Zwiększa również mikroflorę i mikrofaunę terenu, przekształcając próchnicę oraz zmieniając miękkość gleby i umożliwiając jej napowietrzanie.

Jak wiele pomysłów na biznes, także ten zrodził się z pasji. Przez wiele lat dzisiejsi właściciele spółki Natureum do swojego prywatnego ogrodu przywozili zza granicy tego typu odżywki do gleby. Dziś, dzięki ich sklepowi internetowemu, w innowacyjne i ekologiczne biologiczne nawozy zaopatrzyć się może każdy.

https://natureum.pl/wp-content/uploads/2021/08/logo-2.png
Szukaj nas na:

Adres

ul. Wałowa 25d
80-890 Gdańsk

Zamówienia telefoniczne

Od poniedziałku do soboty od 8 do 18
Tel.: 505 840 177

Napisz do nas

natureum.pl 2021